Jesteśmy polskim producentem naturalnych kosmetyków do pielęgnacji i higieny stóp. Działamy nieprzerwanie od 1963 roku. Od początku swojej działalności czerpiemy z natury to co najlepsze, aby dać Ci produkty bardzo skuteczne oparte o naturalne składniki oraz tradycyjne receptury.

Naszą misją jest szerzenie wiedzy na temat profilaktyki i higieny stóp. Chcemy otwarcie rozmawiać o uciążliwym i dla wielu wstydliwym problemie nadpotliwości i schorzeniach stóp (takich jak np. grzybica.) Dlatego stworzyliśmy stronę www.poceniestop.pl . Znajdziesz tam informacje i porady dotyczące higieny stóp i profilaktyki chorób grzybiczych.

Nasze produkty są skutecznymi preparatami w walce z nadpotliwością stóp. Sekretem ich działania są właściwości polskich roślin, takich jak: tatarak, szałwia czy nagietek. Dzięki specjalnie skomponowanym mieszankom naturalnych ekstraktów, wyciągów czy olejków, nasze produkty cechuje bardzo wysoka jakość.

Nasza filozofia oparta jest o hasło „mniej znaczy więcej”. Chcemy by natura dawała to, co najlepsze dla każdego. Składy naszych kosmetyków są pieczołowicie dobrane, ale zarazem bardzo proste, każdy z nich oparty jest na jednym kluczowym składniku, bez zbędnych dodatków czy szkodliwych substancji. Podkreślają to również małe, proste opakowania, bez zbędnych nieekologicznych kartonowych pudełek czy innych dodatków, ponieważ naszym celem jest dbałość o naturę.